Los Nr. 4397

1889/1900, Lot von zwölf gestempelten Marken: MiNr. 45 aa, 46 ca, 46 ba, 47 aa, 47 ba, 48 aa, 48 ba, 48 c, 49 aa, 50 ab, 50 bax, 52 I, je signiert Zenker BPP bzw. Wiegand BPP. Mi. 1.920,- €.

Ausruf

300 EUR