Lot No. 1677

1910, 5+5 C green/15+5 C brown-rose + 5+5 C rose/15+5 C green, two sets mint never hinged (Sass. 2.400.-)
1910, 5+5 C grün/15+5 C braunrosa + 5+5 C rosa/15+5 C grün, 2 Sätze postfrisch, (Sass. 2.400.-)

95/98 Sassone 87/90

130 EUR