Los Nr. 206

1943, souvenir sheets cpl. series of eight, unmounted mint.
1943, Blockausgaben Nr. 3-10 komplett postfrisch, Mi. 400 €.

Bl.3-10

Ausruf

100 EUR

230 EUR