Los Nr. 6037

1956 CEPT, complete sets MHN per 50. mostly mint never hinged. Michel ca. 16400 ,- €. (T)
1956, 50 komplette Jahrgänge. meist postfrisch. Michel 16400 ,- € (T)

Ausruf

900 EUR